Agentii

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii nostri, avem o retea extinsa de agentii atat in tara cat si in ITALIA si SPANIA.
Prin intermediul agentiilor noastre, dar si prin intermediul partenerilor agreati puteti rezerva si achizitiona bilete de transport intern si international pe toate rutele pe care operam.

Lista agentiilor proprii o gasiti mai jos:

Alba Iulia

Calea Motilor, bloc MV 10

0742.030.201

alba@tabita-tur.ro

Alexandria

str. Bucuresti, nr.94, bl. 220

0724.232.890

alexandria@filadelfiaturism.ro

Baia Mare

B-dul Bucuresti Nr. 15

0752.311020

baiamare@tabitatour.ro

Bistrița

Botoşani

Calea Națională, nr.3

0754.067846

botosani@filadelfiaturism.ro

Brăila

Calea Călăraşilor 110, Bl.1

0724.232812

braila@filadelfiaturism.ro

Braşov 2

Soseaua Cristianului

0754.067.845

brasov2@tabitatour.ro

Bucureşti

Calea Griviței, 158

0730.585.806

bucuresti@tabita-tur.ro

Buzău

Bulevardul Unirii, nr. 195

0724.232.816

buzau@tabitatour.ro

Călăraşi

Str.Bucuresti nr 2(Statia autobuz "5 Calarasi")

0730.585.809

calarasi@filadelfiaturism.ro

Caracal

Str.Antonius Caracalla, Nr..18

0751.094.214

caracal@filadelfiaturism.ro

Cluj-Napoca

Strada Caii Ferate, FN (AUTOGARA SENS-VEST CLUJ NAPOCA)

0749.551.201

cluj@tabitatour.ro

Constanța

Str.Theodor Burada 1

0730.585.807

constanta@tabitatour.ro

Craiova

Deva

B-dul Iuliu Maniu, Bl. 1

0758.038.059

deva@filadelfia-tur.ro

Galati

Str. Oțelarilor Nr. 34

0755.151.664

galati@filadelfiaturism.ro

Iasi Autogara

Soaseaua Moara de Foc, nr. 15

0754.067.847

iasiautogara@tabita-tur.ro

Onesti

B-dul Republicii, nr. 70

0723.096476

onesti@filadelfiaturism.ro

Oradea

str. Primariei, nr. 43

0752.311019

oradea@tabitatour.ro

Petroşani

Str. Horea, nr.3, bl.63-C-12

0751.112.131

petrosani@filadelfiaturism.ro

Pitesti

Strada Tirgul din Vale, nr. 54

0722.814.300

pitesti@tabitatour.ro

Ploieşti

Autogara Sud, str. Depoului 9/11

0749.996.400

ploiesti_sud@tabitatour.ro

Râmnicu Vâlcea

Sibiu

Autogara de Vest Sibiu (str Europa Unita nr 11)

0749.996.401

sibiu@filadelfia-tur.ro

Slatina

str. Primaverii, nr.13, BL 23A

0751.094.469

slatina@filadelfiaturism.ro

Suceava

Str. Vasile Alecsandri, nr.2

0756.333.898

suceava@filadelfiaturism.ro

Târgoviste

Str.Libertatii, nr. 3-5

0724.232.813

targoviste@tabitatour.ro

Târgu Jiu

Bulevardul Republicii, nr. 26

0751.095.500

targujiu@filadelfiaturism.ro

Timişoara

Str. Calea Stan Vidrigin, nr. 12

0754.067.849

timisoara@tabitatour.ro

Zalău

Str. Crisan, nr. 4, bl.T 159

0749.551.198

zalau@filadelfiaturism.ro

Agentia Bacau

str. Mihai Viteazu, nr.3

0752.111.213

bacau@filadelfiaturism.ro

Agentia Oltenita

Bulevardul Republicii 45, Oltenița 915400, România

0747066247

oltenita@tabita-tur.ro

Alcala

C/Doctora de Alcala, nr. 1

6811.153.19, 63

alcala@tabita-tur.ro

Almeria

Autogara, Plaza Estacion Intermodal S/N, ghiseul 10

+34.609.983.960

almeria@tabitatour.ro

Almonte

Calle Carterade Rocio, nr.130

+34 681. 115.387

almonte@tabitatour.ro

Arganda

Str Avenida de Ejecito, nr. 55

636.413.444

arganda@tabitatour.ro

Barcelona

Estancion NORTE, Calle Ali Bei 80, Ghiseul 32-33, Peron10

+34.609.984.517

barcelona@tabitatour.ro

Calatayud

C/Juan Cruz Melero S/N,50300

+34.670.652.814

calatayud@tabitatour.ro

Cordoba

Autogara Glorieta de las Tres Culturas, s/n local, nr. 6

+34.617.285.607

cordoba@tabita-tur.ro

Coslada

PLAZA DOCTOR MARAÑON, NR.2

+34.637.270.972

coslada@tabitatour.ro

Elche

E de Autobuses Ferrocarril, nr. 4

+34.670.652.688

elche@filadelfia-tur.ro

Huelva

E de Autobuses Damas, Doctor Rubio S/N

+34.664.422.108

huelva@tabitatour.ro

Lerida

C/ Saracibar, 2, 25002

+34.638.714.029

lerida@tabita-tur.ro

Madrid

Autogara Mendez Alvaro, ghiseELE NR. 17-18-19, peron nr. 61-65

+34.620.307.367

madrid@tabitatour.ro

Malaga

Paseo de los Tilos S/N Autogara, ghiseu 7

+34.627.858.200

malaga@tabitatour.ro

Palos de la Frontera

C/Juan de la Costa, 23

+34.638.714.047

palos@tabitatour.ro

Sevilla

Autogara C/avda Cristo de Epiracion, S/N, ghiseul 13-14

+34.682.633.948

sevilla@tabitatour.ro

Tomelloso

Valencia

C/Menendez Pidal 13 local nr. 28

+34.660.139.225

valencia@tabitatour.ro

Zaragoza

E Autobuses Delicia Avenida Navarra, Local nr. 2

+34.627.575.087

zaragoza@tabitatour.ro

Agentia Bilbao

Agentia Castellon

Calle Pintor Oliet, nr.12, in Autogara

(+34)635063210

castellon@tabita-tur.ro

Agentia Girona

Carrer Barcelona, 91, 17003 Girona

0034635249120

girona@tabitatour.ro

Agentia Alicante

Nueva Estacion de Autobuses Muelle de Poniente S/N, ghiseul 2

(+)34 658 861 637

alicante@tabita-tur.ro

Agentia Cartaya

CTM, Carretera Nacional 431, km 110

(+)34 664 422 111

cartaya@filadelfia-tur.ro

Agentia Logrono

C/Duquesa de la Victoria 69

(+)34 616 156 520

logrono@tabita-tur.ro

Agentia Oviedo

C/Jeronimo Ibran 3, local 23

(+)34 618 318 905

oviedo@tabita-tur.ro

Agentia Tarragona

Autogara Plaza del Imperial Tarraco, S/N, ghiseul 9

(+)34 616 163 025

tarragona@tabitatour.ro

Agentia Barcelona Provenca

Agentia Lugo

C/Plaza dela Constitucion Autogara

(+)34 676 939 647

lugo@tabitatour.ro

Agentia Moguer

Avenida de la Constitucion, nr. 1

(+)34 680 163 729

moguer@tabita-tur.ro

Agentia Murcia

Autogara C/BOLOS S/N, local 16

(+)34 638 714 144

murcia@tabita-tur.ro

Agentia Madrid Colete

Puente de Vallecas, calle CERRO NEGRO, nr. 2

(+)34 680 917 509

madrid-colete@filadelfia-tur.ro

Torino

via Maria Ausliatrice, 44, 10152 Torino, Piemonte

+39. 327.845.0976

torino@filadelfia-tur.ro

Agenția Franța

Pentru rezervări bilete autocar din Franța spre România vă rugăm să ne contactați telefonic sau să achiziționați online biletul.

0746.031.981

craiova@filadelfiaturism.ro